Muchomorki w Teatrze Lalki i Aktora ” Kubuś”

3539 maja dzieci z oddziału II „Muchomorki” pojechały autokarem do Kielc do Teatru Lalki i Aktora „ Kubuś” na sztukę Marty Guśniowskiej pt: „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”.

Spektakl został wyróżniony w XVII edycji Konkursu na Sztukę dla Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. To barwna, pełna humoru, ale też pouczająca opowieść o tym, że prawdziwe dobro i piękno czasem trudno dostrzec na pierwszy rzut oka. I że nie zawsze jest tam, gdzie nam się pozornie wydaje.

Dzieci bawiły się świetnie w czasie przedstawienia , mogły z bliska podziwiać grę aktorów a nawet prowadzić z nimi dialogi. Miały możliwość uczestniczenia również w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorkę Małgorzatę Oracz.

Dzieciom bardzo podobało się w teatrze ponieważ zaraz po wyjściu pytały: czy jutro też tu przyjedziemy? Były bardzo grzeczne zarówno w podróży jak i w teatrze .

Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wspaniałej wycieczki.