„Kto mnie może kochać więcej? ” – Dzień Rodziny w grupie II

DSC_015427 maja to dzień szczególny dla wszystkich dzieciaków z naszej grupy. Tego dnia gościliśmy w przedszkolu najważniejsze osoby: MAMUSIĘ I TATUSIA

Dzieci zaprezentowały rodzicom krótki program artystyczny. Z tej okazji przybyły postacie z różnych bajek, czarodzieje i wróżki. Rodzice nie kryli wzruszenia patrząc na poczynania swoich pociech.

Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy dramowej pt „Czerwony Kapturek” która sprawiła wszystkim wiele radości , a rodzice mogli przekonać się jaki stres towarzyszy ich pociechom podczas publicznych występów.

Po tych atrakcjach wszyscy chętnie delektowali się słodkościami przygotowanymi przez rodziców.