Wielkanoc w Nadleśnictwie Skarżysko

DSCN9294Dnia 16.04.2014r. dzieci z grupy IV ” Przyjaciele Kubusia Puchatka” wraz z nauczycielką Alą Mazur odwiedziły Nadleśnictwo Skarżysko.

Co roku przedszkolaki w okresie przedświątecznym podejmują różne działania mające na celu kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych. W tym radosnym nastroju dzieci przedstawiły pracownikom Nadleśnictwa montaż słowno – muzyczny” pt. ” Z zajączkiem i pisanką ” i mokrą niespodziankę ” śmigus – dyngus”

Występ przedszkolaków oczarował wszystkich. Na zakończenie wielkanocnego spotkania Zajączek wielkanocny i pani Wiosna wręczyli gościom kolorowe pisanki.

Nadleśniczy Zbigniew Dąbrowski podziękował dzieciom za występ słodkim upominkiem – Zajączkiem i pisankami.