Śniadanie wielkanocne u starszaków

DSCN9190Dnia 15.04.2014r. w grupie IV „Przyjaciele Kubusia Puchatka” odbyło się śniadanie wielkanocne. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice.

Dzieci przedstawiły świąteczny program artystyczny pt. „Z zajączkiem i pisanką „, poprzez który przybliżyły tradycje świąt wielkanocnych. Wesołe wiersze i piosenki kolorowe stroje, wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Dzieci wraz z nauczycielką przygotowały śniadanie wielkanocne z jajkiem, kiełbaską, chrzanem i świątecznymi wypiekami.

Podczas uroczystości odbyła się aukcja ozdób wielkanocnych wykonanych przez dzieci i świątecznych mazurków upieczonych przez rodziców Bartusia. Dochód z aukcji zostanie przeznaczone na wycieczkę dla dzieci.

Następnie wszyscy obejrzeli galerie prac wielkanocnych wykonanych przez dzieci i rodziców. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Grażyna Rokita w imieniu pracowników placówki przekazała życzenia świąteczne wszystkim rodzicom.

Serdecznie dziękujemy rodzicom Mateusza Pacholczyka, Bartka Stępień, Wiktora Sieczki, za przygotowanie śniadania wielkanocnego.