Tygryski i Przyjaciele Kubusia Puchatka witają Wiosnę

DSCN890021 marca 2014r grupa III i IV wraz z paniami Alą Mazur i Małgosia Grabowską spotkały się, aby pożegnać zimę i powitać nową porę roku Wiosnę , wspólną zabawą, wierszami, piosenkami.

W pierwszej części spotkania przedszkolaki w barwnym korowodzie przemaszerowały ulicami osiedla wzbudzając ogólne zainteresowanie mieszkańców. Dzięki gościnności Nadleśnictwa Skarżysko dzieci szukały oznak wiosny, tańczyły i bawiły się na terenie leśniczówki. Wiosenne słońce przygrzewało i oświetlało roześmiane twarze dzieci.

Następnie dzieci w wiosennych strojach spotkały się na sali gimnastycznej gdzie zaprezentowały wiersze, tańce i piosenki. Dzieci rozwiązywały wiosenne zagadki słowne i dźwiękowe. Zadaniem wszystkich przedszkolaków było również ozdobienie sukni Pani Wiosny przygotowanymi wcześniej kwiatkami. Uroczystość powitania wiosny okazała się bardzo udana.