Muchomorki dla Babci i Dziadka

DSC00068Są na świecie dwa kwiaty piękne i miłe,
a w połączeniu stanowiące najbardziej ozdobną część bukietu.
Nie rosną w ogrodzie, ani na łące, ani też w górach.
Nie można dojrzeć ich okiem, ale serce czuje ich woń przyjemną.
Kwitną przez cały rok, mimo niepogody w sercach wnuków,
a nazywają się Babcia i Dziadek.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na to najpiękniejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość.

Dzieci przedstawiły swoim „Dziadkom” najpiękniejsze piosenki i wiersze. Wręczyły również zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane „Kwiatowe obrazy”. Cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla babci i dziadka. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami podziękowali im za występ.

Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości – dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.