Tygryski w Brykolandii

DSCN1319Dnia 14.06.2013 r. dzieci z oddziału III” TYGRYSKI” aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych w „Brykolandii” w Skarżysku – Kam. Zabawy w Brykolandii zostały zorganizowane przy współudziale rodziców dzieci z oddziału III z okazji Dnia Dziecka.

Rodzice wraz z nauczycielkami w sposób szczególny chcieli wyrazić swoją miłość rodzicielską oraz opiekuńczą „Nasze dzieci nie są nam obojętne” Czas spędzony na zabawach w niezwykle atrakcyjnych warunkach i scenerii, wzbogaciły w pozytywne doznania niejednego przedszkolaka.

Wdzięczni jesteśmy, że mogliśmy skorzystać z oferty zabaw: w basenie z kuleczkami, kolorowych konstrukcji wspinaczkowych, rur i zjeżdżalni, mega klocków oraz kąciki tematyczne zabaw. Dużą atrakcją stanowiła konsola X- Box, kinect.

Dziękujemy Rodzicom i naszym Paniom” TYGRYSKI”.