Rodzice dzieciom z okazji Dnia dziecka

DSCN691729. 05. 2013 r. z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 16 w Skarżysku -Kam miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Po raz pierwszy na scenie przedszkola rodzice wystawili bajkę pt „Śpiąca królewna”.

Całe przedstawienie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy, scenografia oraz gra aktorska wzbudziły wśród, najmłodszej publiczności, duży podziw.Przedszkolaki były bardzo dumne ze swoich rodziców, którzy bardzo dobrze odgrywali swoje role. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i zaproszeni do wspólnych zdjęć ze swoimi pociechami.

Rodzicom gratulujemy talentu aktorskiego i serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w życie artystyczne przedszkola. Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem: owacjom i oklaskom nie było końca. Na zakończenie królewna obdarowała dzieciaki cukierkami.

Pani Dyrektor Grażyna Rokita i Joanna Białek  za tak wielkie zaangażowanie rodziców, bardzo serdecznie podziękowały, życząc jeszcze wielu takich sukcesów.

Obsada aktorska przedstawienia
król Łukasz Kluczewski, królowa Agnieszka Kluczewska, królewna Magda Nowak, wróżki Karolina Godzina, Kasia Przybylska, Aneta Ziomek, Ewelina Piwowarczyk, Ania Kowalczyk i Beata Polak, herold Artur Surpeta, książę Darek Ziomek, kucharz Jarek Figarski, kuchcik Jowita Tomczyk, staruszka Ala Mazur, narratorzy Ewelina Półtorak i Zosia Hylicka