Jest w maju taki dzień…

_DSC2857Jest w maju dzień
pachnący bzem…

Słowa tej piosenki brzmiały w uszach mam i tatusiów w czasie ,,Rodzinnego spotkania” które odbyło się dnia 12.05 w grupie III ,,Tygryski”.

Jak co roku dzieci zaprosiły rodziców do przedszkola aby w słowach piosenek i wierszy okazać im swoją miłość. Wspólne świętowanie mamy i taty okazało się bardzo dobrym pomysłem. Mamy nie kryły wzruszenia, a tatusiowie czuli się zaszczyceni faktem, iż ich rola w wychowaniu dzieci jest tak doceniana.

Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielek: Małgosi Grabowskiej i Eli Kisiel miały sposobność do wyzwolenia aktywności słownej i ruchowej podczas prezentowania programu składającego się z wierszy, piosenek i inscenizacji. Miłe, ciepłe, radosne i wzruszające chwile w czasie występów dzieci kształciły uczucia przywiązania i miłości, a także szacunku dla rodziców.

Końcowym elementem części artystycznej było wręczenie kochanym rodzicom upominków oraz wspólny, słodki posiłek.