Gimnazjaliści przedszkolakom z okazji Dnia Dziecka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA14.06.2013r. dzieci z grupy II, IV i oddziału „0” gościły w Gimnazjum nr 1, gdzie starsi koledzy przygotowali i przeprowadzili  dla dzieci zabawy, konkursy, zagadki. Przedszkolaki radziły sobie z każdym zadaniem przygotowanym  przez starszych kolegów i koleżanki, wspólnie kolorowały obrazek , który mogły zabrać na pamiątkę do domu, bawiły się przy piosenkach przedszkolnych. Starsi koledzy zaprosili dzieci do kącika malowania twarzy.

Na zakończenie wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia i przedszkolaki pożegnały starszych kolegów, bardzo zadowolone ze wspólnej zabawy.

Dziękujemy naszym starszym kolegom i koleżankom że zorganizowali dla nas tak wspaniały dzień pełen niespodzianek. Było super !!!