Festyn rodzinny w przedszkolu

DSCN7234W sobotę 29 czerwca 2013 r. w Przedszkolu Publicznym nr 16 odbył się Festyn Rodzinny. Na imprezę zaproszono rodziców, dzieci i wszystkich sympatyków przedszkola. W piękne sobotnie przedpołudnie ogród przedszkolny zmienił się nie do poznania. Wszędzie pojawiły się grona przepięknych, kolorowych balonów.

Uroczystość otworzył Pan Dyrektor ZSP nr 1 Andrzej Warwas wraz z wice dyrektor Grażyną Rokitą, którzy to na wstępie podziękowali wszystkim sponsorom, dzięki którym mógł odbyć się nasz festyn. Na festynie było moc atrakcji przygotowanych przez Rodziców i pracowników przedszkola.

Organizatorzy zaproponowali uczestnikom urozmaicony program i wiele atrakcji, każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Pani Zosia Hylicka zapraszała dzieci do zabaw w fantastycznym zamku do skakania na dmuchaną zjeżdżalnię. Dużym zainteresowaniem cieszył się Pchli Targ na, którym można było kupić dosłownie wszystko co dla jednych było niepotrzebne dla innych bardzo cenne. Na terenie przedszkola można było obejrzeć filmy rysunkowe, bajki. Dzieci małe i te ciut większe odwiedzały również morską zatokę w której, wędką mogły wyłowić pluszowe skarby.

Powodzenie cieszyło się także malowanie twarzy do salonu zawitali również dorośli. Podczas festynu zaszczycili nas swoją obecnością absolwenci naszego przedszkola prezentując swoje umiejętności wokalno – taneczne (Gabrysia Kisiel, Krzyś Kaluga, Wiktoria Boćkowska, Julcia Kołomańska). Nasi przedszkolacy również prezentowali piosenki i tańce disco. Atrakcją festyny była przejażdżka jeepem po leśnych drogach. Pani Zosia zachęcała do kawiarenki na słodkie ciasteczko i na smaczne kiełbaski z grilla. Cały czas bawiły się z dziećmi bajkowe postacie.

Podczas festynu wszyscy bawili się świetnie a niezapomniane wrażenia na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i ich rodziców. Mamy nadzieję, że tego typu imprezy wpiszą się już na dobre w kalendarz Przedszkola.

Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Kolejny festyn już za rok! Zapraszamy serdecznie.