Dzień Mamy i Taty w grupie II

DSCN7059W czwartek, 14  czerwca 2013 roku w grupie „Przyjaciele Kubusia Puchatka” odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Imprezę przygotowały nauczycielki Alicja Mazur i Ewa Cedro.

Aby rodzice mogli uczestniczyć w uroczystości musieli najpierw odwiedzić galerię figur pod hasłem „Najważniejsza jest rodzina”. Po otrzymaniu portretu rodziny figury „dzieci” powitały rodziców zgromadzonych na sali. Były wiersze z życzeniami dla mam i tatusiów, piękne piosenki oraz tańce nowoczesne.

Następnie rodzice zostali zaproszeni do udziału w konkurach tatusiowie przyszywali guziki, wykonywali korale z makaronu, liczyli pieniądze ukryte w woreczkach. Mamy zaprezentowały swoje umiejętności muzyczno – taneczne zaśpiewały i zatańczyły układ do piosenki „Maszeruje wiosna”. Następnie w kąciku wzruszeń rodzice wysłuchali piosenek „Kocham Cię” i „Mamo”, które wycisnęły łzy z oczu.

Po tak wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Na zakończenie nauczycielka podziękowała rodzicom za trzyletnią współpracę na rzecz grupy i przedszkola, a dzieci wręczyły dyplomy.

Wszystkim rodzicom, którzy odłożyli sprawy zawodowe na później i byli z nami w tym ważnym dla nas wszystkich  dniu –  DZIĘKUJEMY!