Dwa najczulsze słowa: MAMA i TATA

2013-06-11-148211 czerwca w najmłodszej grupie „Muchomorków” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Na ten dzień przedszkolaki czekały od dawna. Sala maluszków stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się od powitania rodziców. Następnie na scenę wkroczyły przedszkolaki, które wraz ze swoją panią Zosią Hylicką przedstawiły krótkie inscenizacje pt. „Tulipan” i „Miała mama dzieci czwórkę”. Przedstawienia nie były łatwe, ale maluszki świetnie sobie poradziły. Następnie były wiersze, tańce i piosenki.

A wszystko to dla swoich najwspanialszych na świecie rodziców! W ten sposób dzieci podziękowały, za codzienną troskę i miłość, którą ich darzą. Tym samy pokazały rodzicom, jak wiele dla nich znaczą i mimo, iż czasem psocą, marudzą i że czasami przyprawiają im zmartwień to najmocniej na świecie ich kochają.

Na zakończenie dzieci złożyły swoim mamom i tatusiom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Zaprosiły na wspólny poczęstunek, w czasie którego dzielono się wrażeniami z występu dzieci.

Przyjemnie było obserwować uśmiechnięte i zadowolone miny mam, tatusiów i ich pociech. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.