Wyprawa po zdrowie – VI powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu

190420131439,,Wyprawa po zdrowie” to tytuł piosenki, którą dzieci z grupy IV wykonały podczas VI powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia pod patronatem Starosty Powiatu i Prezydenta Miasta. W konkursie wystąpiły: Amelia Jaśkiewicz, Anna Nowak, Zuzanna Mańka, Gabriela Spadło, Nikola Szafraniec.

Dziewczynki pod kierunkiem pań: Elżbiety Spadło i Małgorzaty Sielskiej oprócz piosenki z własnym tekstem zaprezentowały układ taneczny. Występom towarzyszyły ogromne emocje: radość, oczekiwanie na wynik jurorów. Udział dziewczynek w konkursie zakończył się zdobyciem III miejsca.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz dyplom dla naszego przedszkola.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją na portalu tsk24 oraz na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

http://tsk24.pl/wydarzenia-w-powiecie/7078-vi-powiatowy-festiwal-piosenki-o-zdrowiu

http://www.psseskarzysko.pl/DPZiOZ_nieprog.htm#27