Dzień Polskiej Niezapominajki w przedszkolu

DSCN65995 maja kiedy słonko, świeci uwierzcie nam to nie są bajki swoje święto obchodzą Niezapominajki. To jest już siódme takie spotkanie z tej okazji w naszym przedszkolu.

W dniu 15.05. 2013 r odbyły się obchody Dnia Polskiej Niezapominajki pod hasłem Niezapominajka 2013 – Gala piosenki przyrodniczej. Podczas uroczystości był zorganizowany konkurs na wykonanie piosenki przez dzieci ze skarżyskich przedszkoli.

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 16 przedstawiły inscenizacje pt „W niezapominajkowym królestwie” Następnie dzieci z zaproszonych przedszkoli i oddziału „0” z ZSP nr 1 prezentowały piosenki o tematyce przyrodniczej a gospodarze przedszkola odczytywali niezapominajkowe życzenia.

Na uroczystości gościli przedstawiciele Nadleśnictwa Skarżysko, Naczelnik Wydziału Oświaty, dyrektorzy skarżyskich placówek oświatowych. Uroczystość zakończył koncert skrzypcowy w wykonaniu 8 letniego Szymona Ziomka i pokaz tańca w wykonaniu naszej wychowanki Zuzi Mańka.

Mali artyści otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki a następnie udali się na słodki poczęstunek. Mała niezapominajka nie zapomniała o zaproszonych gościach, których również obdarowała upominkami.Gospodarze dziękują dzieciom i ich opiekunom za udział w konkursie.

Zapraszamy za rok.