Jasełka w grupie IV

100_2671Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy IV wystawiły „Jasełka” dla swoich rodziców. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci śpiewały kolędy, pastorałki i recytowały przygotowane wierszyki. Do uświetnienia tej wspaniałej uroczystości przyczynili się też rodzice, którzy wykonali ze swoimi dziećmi aniołki. Te różnorodne anioły posłużyły do dekoracji sali, w której odbyło się przedstawienie.

Kiedy artystyczna cześć dobiegła końca wszyscy występujący otrzymali gromkie brawa w uznaniu za pięknie przedstawione „Jasełka”. Na zakończenie po wszyscy przełamali się opłatkiem składając sobie życzenia, a dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonanego z masy solnej aniołka.

Natomiast tuż po Nowym Roku przedszkolaki z grupy IV zaprosiły na przedstawienie wszystkie dzieci z przedszkola oraz swoich starszych kolegów i koleżanki z SP nr 13 z klasy „O” i z klasy III b.