Ach cóż to był za bal

3Dnia 12.01.2013r. w naszym przedszkolu odbył się bal nad bale. Wszystkie dzieci baśniowo przebrane wkroczyły na salę balową naszego przedszkola. Pan dyrektor Andrzej Warwas i v-ce dyrektor do spraw przedszkola Grażyna Rokita otworzyli bal i zaprosili wszystkich do wesołej, radosnej zabawy.

Wszyscy pracownicy przedszkola i rodzice wraz z dziećmi bawili się w skocznych karnawałowych rytmach. Przy muzyce granej na żywo przez p. Mariusza , dzieci bawiły się wyśmienicie. ! Królowały tańce i pląsy w parach, zabawy w kole, tańce spontaniczne.

Barwne stroje i charakteryzacja wyczarowały nam tyle postaci, ze trudno je wszystkie zliczyć: odwiedziły nas min: wróżki, księżniczki, królowa i król, rycerz, strażak, syrenki, ninja, Spiderman, Myszka Mini, motylki, Czerwony Kapturek, tygrys, krokodyl, kot w butach a także urocza baletnica.

Orkiestra grała znane przeboje najmłodszych i wszyscy bawili się wspaniale. W przerwie rodzice mogli zakupić w bufeciku ciasto, soki, herbatę i kawę.

Na  koniec najmłodsi uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Uśmiechnięte twarze dzieciaków potwierdzają, że bal bez wątpienia można zaliczyć do udanych!