Mikołaj w naszym przedszkolu

W czwartek 6 grudnia wszystkie dzieci w Przedszkolu Publicznym nr 16 czekały na niezwykłego gościa – Mikołaja. Już od rana przedszkolaki wyglądały przez okno i nadsłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. I wreszcie się doczekały!

Tuż po śniadaniu przybył do przedszkola Mikołaj. Gościa powitały dzieci z grupy IV, które pod kierunkiem pani-Eli Spadło i Małgosi Sielskiej- nauczyły się wierszy i piosenek specjalnie dla Mikołaja, a dwie śnieżynki wprowadziły miłego gościa do sali. Mikołaj zatańczył z dziećmi, a potem obdarował je prezentami.

Spotkanie z Mikołajem przebiegło w miłej atmosferze, a pamiątką z tego spotkania będzie zdjęcie z Mikołajem wykonane przez fotografa. Mikołaju! Do zobaczenia za rok.