Jasełka w grupie III

Świąteczno- noworoczny okres, to wspaniała okazja do wspólnego świętowania, spędzania czasu w ciepłej, rodzinnej atmosferze. To pełne świątecznej magii chwile spotkań i wesołego kolędowania.
Grudniowe Święta, to najpiękniejszy czas w roku. Kolorowa i pachnąca choinka, smak wigilijnych potraw oraz tradycyjne kolędowanie sprawiają, ze Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe.

Właśnie taką niepowtarzalną atmosferę stworzyły nasze dzieciaki z przedszkola, które poprzez swój występ wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Grupa „III TYGRYSKI” wraz z nauczycielkami Małgosią Grabowską i Elą Kisiel przedstawiły jasełka . Razem z Maryją i Józefem, zastępem aniołów i pastuszkami witaliśmy narodziny Dzieciątka.

Zaproszeni rodzice śpiewali kolędy i pastorałki a po występie mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Przy śpiewie kolęd i składaniu sobie życzeń podzieliliśmy się wspólnie opłatkiem. Na zakończenie dzieci wręczyły zebranym gościom upominki w postaci kart świątecznych.

Wszyscy życzyliśmy sobie Zdrowych i wesołych Świąt.