Z wizytą u koleżanek i kolegów z SP13

Dzieci z grupy IV – „Słoneczka” korzystając z zaproszenia uczniów z klasy III b i pani Uli Miernik wzięły udział we wspaniałych zabawach. Liczne atrakcje przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki bardzo podobały się przedszkolakom.Były to zabawy z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych, zabawa „Ruchome dłonie” ilustrowana wierszem, taniec figur geometrycznych i wiele innych.

Uczniowie przedstawili teatrzyk „Zwierzęta w ZOO” z wykorzystaniem pacynek, wspólnie z przedszkolakami śpiewali piosenki. „Słoneczka” mogły także wykazać się sprawnością chodząc na szczudłach i wykonując sztuczki z kręcącymi talerzami. Podczas zajęć dużym zainteresowaniem cieszyły się gry dydaktyczne, układanki, mozaiki.

Na zakończenie spotkania czekała na dzieci słodka niespodzianka. Było super.