Rozstrzygnięcie konkursu „Mój kolorowy Miś”

Informujemy, że w dniu 20. 11. 2012 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem „Mój kolorowy miś ”. Dzieci wspólne z rodzicami wykonały rysunki misia dowolną techniką plastyczną. Prace dzieci oceniali uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej nr 13.

Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką. Wśród zwycięzców znaleźli się:

 

Grupa I

I miejsce Ania Kramm
II miejsce Iza Szmidt
III miejsce Gabrysia Kołomańska

Grupa II

I miejsce Zosia Polak
II miejsce Paulina Kowalczyk
III miejsce Mateusz Surowski
Wyróżnienia Łukasz Ziomek
Dorota Godzina

Grupa III

I miejsce Olaf Sochacki
II miejsce Bartek Adamczyk
III miejsce Przemek Kołodziej
Wyróżnienia Mateusz Nowek

Grupa IV

I miejsce Karol Saładonis
II miejsce Ania Nowak
III miejsce Michał Sochacki
Wyróżnienia Marysia Białkowska

Grupa Oddział przedszkolny

I miejsce Agatka Kwiecień
II miejsce Oliwia Pogorzelska
III miejsce Nadia Połeć

Wyróżnienia Adrian Jedynak

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy!