„Muchomorki” pracują w ogrodzie działkowym

20160505_094541

W ramach współpracy z Rodzinnym Ogrodem Działkowym „Kolejarz” dnia 05.05.2016r. grupa II „Muchomorki” odwiedziła ogród. Przedszkolaki powitał prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego Janusz Kliszewski i działkowcy. Dzieci spacerowały po ogrodzie podziwiały piękno przyrody i obserwowały zmiany zachodzące wiosną. Wspólnie z panią Wandą Dziopa dzieci sadziły mieczyki, begonie, podlewały tulipany, a z panem Januszem wysiewały fasole szparagową, rzodkiewkę i sałatę. Dzieci miały także okazję pobawić się na zielonej trawie i korzystać z promieni słonecznych. Pełni wrażeń i nieco zmęczeni przedszkolaki wróciły do przedszkola.

Dziękujemy wszystkim działkowcom za zorganizowanie ciekawych zajęć w terenie ogrodu.