Warsztaty dla rodziców w udziałem psychologów

dscn7005

W dniu 21.04.2016 rodzice dzieci z grupy II „Muchomorki” uczestniczyli w warsztatach na temat „Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci?” Spotkanie poprowadziły pani psycholog Iwona Rudna i pani Karolina Figarska, które zapoznały z metodą zachęcania dzieci do lepszego zachowania. Rodzice otrzymali kartę wybranego zachowania i zapoznali się w jaki sposób rejestrować pozytywne i negatywne zachowania dziecka. Mieli możliwość obejrzenia prezentacji dotyczącej metody Carole Sutton. Na zakończenie rodzice otrzymali materiały edukacyjne i mogli indywidualnie porozmawiać o swoich problemach.

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Rudnej i pani Karolinie Figarskiej za przeprowadzenie bardzo interesujących warsztatów.