Uroczyste pasowanie na przedszkolaka w grupie I „SŁONECZKA”

DSCF0454

27 listopada 2015 odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka
w grupie I „SŁONECZKA”.
Maluchy w odświętnych strojach godnie zaprezentowały się przed licznym gronem rodziców. Dzieci miały udowodnić swoją gotowość wstąpienia do grona Dzielnych Przedszkolaków prezentując swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie.

Wszystkie dzieci spisały się na medal, a ciepły doping rodziców motywował ich do działania. Następnie przedszkolacy złożyli uroczystą przysięgę, rodzice również obiecali wspierać nauczycielki i brać aktywny udział w życiu grupy. Na końcu dyrektor A. Warwas pasował dzieci ołówkiem i tym samym każde z nich zostało włączone w Poczet Przedszkolaków Przedszkola Publicznego nr 16.

Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i emblemat swojej grupy. Cała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tej uroczystości.