Spotkanie z Mikołajem

DSCF0491

Na spotkanie z Mikołajem dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. W naszym przedszkolu odbyło się ono w piątek 4 grudnia. Tegoroczna aura zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się mikołajowi dotrzeć do nas i jak on to uczyni? Spotkanie oczywiście odbyło się i zostało poprzedzone częścią artystyczna w wykonaniu starszych dzieci. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi ale i zawstydzeni, gdy w pewnym momencie wszedł na salę długo oczekiwany gość. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek
i wierszy przygotowanych dla niego. Pomagał dzieciom w rozwiązywaniu zagadek.
Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i wspólnej zabawie. Mikołaj rozdał dzieciom paczki i obiecał wrócić do nich za rok. Zdjęcia robione z mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.