„Miś – mój mały przyjaciel”

DSCF0352

25 listopada to dzień wyjątkowy w naszym przedszkolu. Tradycyjnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku były to już 10 urodziny naszego puchatego przyjaciela. Nie mogło oczywiście zabraknąć tortu i tradycyjnego 100 lat. Na czas uroczystości sala gimnastyczna zamieniła się w misiową krainę w której to dzieci wesoło bawiły się przy muzyce. Przedszkolaki brały udział w różnego rodzaju konkursach, grach i zabawach np. nalepianie misiów z kółek czy przygotowywanie dla nich śniadania. Zabawy dały dzieciom wiele radości i zadowolenia. Tegoroczne obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w naszym przedszkolu na długo zapadną w pamięci wszystkich przedszkolaków i utrwalą wielką miłość do pluszowych misiów w ich małych serduszkach.