Mikołajkowe zabawy w bibliotece

DSCF0530

Dnia 9 grudnia 2015 roku dzieci z grupy I „SŁONECZKA” i grupy II „MUCHOMORKI” gościły w Powiatowej Bibliotece w Skarżysku Kamiennej aktywnie uczestnicząc w mikołajkowych zabawach. Spotkanie to prowadziła p. Basia z biblioteki, dzieci zaś w mikołajkowych czapeczkach z dużym zaangażowaniem wtórowały Pani we wspólnych zabawach. Liczne zabawy rytmiczne z piosenkami o Mikołaju uatrakcyjniały nasze spotkanie. Czytanie bajek, i rozwiązywanie zagadek, udział w zabawie „czarodziejski worek” były wyjątkowe. Nasz pobyt w bibliotece zakończyliśmy na wspólnym oglądaniu książeczek z księgozbioru biblioteki, które to fascynowały dzieci swoimi kolorowymi obrazkami.
Nasza wizyta w bibliotece była naprawdę wesoła, chętnie powrócimy tam jeszcze przy nadarzającej się okazji.