Jasełka w grupie IV -„Powitajmy Maleńkiego”

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami.
W Przedszkolu Publicznym nr 16 w Skarżysku-Kamiennej dnia 18.12.2015 r. dzieci z grupy IV przedstawiły dla swoich rodziców jasełka „Powitajmy Maleńkiego”. Uroczystość przygotowały nauczycielki Małgorzata Sielska i Elżbieta Spadło. Przybyłych gości powitał pan dyrektor ZSP nr 1 Andrzej Warwas. Przedszkolaki w pięknych strojach przypomniały historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną scenografią i kolędami.
Na scenie pojawiali się kolejno: aniołki, Maria, Józef, gwiazdki, pasterze. Do szopki przybyli też
z darami Trzej Królowie. Mali aktorzy z dużym przejęciem odgrywali swoje role.
Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie życzenia. Dzieci wręczyły rodzicom wykonane przez siebie aniołki.
Jasełka pozwoliły poczuć atmosferę zbliżających się Świąt.

Relację z jasełek można również zobaczyć na portalu: