Andrzejkowe wróżby

22

Dzieci z grupy IV ,,Tygryski” przeniosły się w świat magii i czarów podczas andrzejkowych wróżb w przedszkolu w dniu 27.11.2015 r. Dzieciom podczas zabaw towarzyszyli też Rodzice. ,,Andrzejki” rozpoczęła wróżka” zaklęciem, wyczarowując spełnienie wszystkich wróżb. Przedszkolaki z przejęciem brały udział w andrzejkowych wróżbach: ,,Studnia szczęścia’’, ,,Wirująca butelka”, ,,Kim będę w przyszłości”, ,,Jakie będzie imię przyszłej sympatii”, ,,Co dostanę w prezencie”. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się też wróżbie, w której brali udział Rodzice – obieranie jabłka. Wszyscy byli pełni pomysłów podczas odczytywania wzoru, jaki ułożył się z podrzuconej skórki jabłka.

Oczywiście podczas ,,Andrzejek” nie zabrakło zabaw przy muzyce, a jedną z nich była zabawa ,,Magiczna liczba 7”. Po atrakcjach ,,czarów i magii” przedszkolaki usiadły do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców. ,,Andrzejki” dostarczyły uczestnikom wielu przeżyć i emocji. Dzieci jeszcze długo opowiadały o wróżbach.