Warsztaty Wielkanocne – „Wielkanocne niespodzianki”

DSC01905Dnia 25.03.2015 r. dzieci z oddziału IV ,,Tygryski‘’ wprowadziły zaproszonych rodziców w świąteczny nastrój oczekiwania na Wielkanoc. Przedszkolaki na powitanie rodziców zaprezentowały wiersze, piosenki, wybierały symbole wielkanocne, przygotowały koszyczek wielkanocny. Nie zabrakło też tradycji polania wodą. Do wielkanocnych zabaw zaprosiły swoich rodziców, co było dla nich niespodzianką.

Goście chętnie odgadywali wspólnie z dziećmi zagadki tematyczne, bawili się w kole. Następnie wszyscy z zapałem przystąpili do wykonywania wielkanocnych ozdób.

Atmosfera była bardzo miła, a wielkanocny zajączek dla przedszkolaków miał słodki upominek. Nauczycielki z grupy IV przybyłym rodzicom złożyły świąteczne życzenia.