Światowy Dzień Pluszowego Misia

DSC08823Jak co roku nasze przedszkole uroczyście świętowało z okazji tego wyjątkowego dnia. W atmosferę „Misia” wprowadziła nas piękna pluszowa wystawa.

Tego dnia do przedszkola każde dziecko przyszło ze swoim małym lub dużym przyjacielem – MISIEM. Przedszkolaki zostały zaproszone przez prowadzącą nauczycielkę Elżbietę Kisiel do wspólnej zabawy w misiowej krainie.

Dla dzieci przygotowano w ten wyjątkowy dzień wiele atrakcji: konkursy, zabawy, quizy. Mogliśmy się również żwawo poruszać się w trakcie tańców i zabaw w rytmach misiowych przebojów.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki małe i duże, białe i brązowe i wspólnie będziemy się uczyć i bawić!