Jasełka dla pracowników kolei

DSCN558710. 01. 2013 r. radosny nastrój zapanował w grupie II ” Przyjaciele Kubusia Puchatka”. Dzieci w tym dniu zaprezentowały dla pracowników Zakładu Linii Kolejowych w Skarżysku – Kam Jasełka.

Dziewczynki pięknie przebrane za aniołki i chłopcy jako pastuszkowie, królowie w betlejemskiej scenerii, czuwali nad Świętą Rodziną, aby powitać narodzonego Jezusa. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, dumą i radością prezentowały swoje aktorskie role oraz śpiewały kolędy i pastorałki, które uświetniły jasełkowe przedstawienie.

Z ogromną starannością przygotowane jasełka zachwyciły publiczność zgromadzoną w sali konferencyjnej. Na zakończenie, dzieci wręczyły gościom wykonane własnoręcznie gwiazdeczki.

Dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w imieniu swoim i pracowników podziękował przedszkolakom za występ i obdarował dzieci słodkimi upominki.