RUSZA WYPOŻYCZALNIA STROJÓW NA BAL

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

• W środę 20.01.2021r. rusza PRZEDSZKOLNA WYPOŻYCZALNIA STROJÓW KARNAWAŁOWYCH.
  • Wszystkie stroje do wypożyczenia można zobaczyć poniżej – w galerii zdjęć (DWA RÓŻNE SPOSOBY PREZENTACJI).
  • Jednorazowe wypożyczenie stroju to 15 zł.
  • WYPOŻYCZALNIA jest czynna w godzinach od 13.30 do 15.30 od najbliższej środy do przyszłego piątku (od 20.01.2021r. – do 29.01.2021r.).
  • Informacje o strojach i WYPOŻYCZALNI – tel. 606 647 326 (w rozsądnych godzinach).

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI:

1. Jednorazowe wypożyczenie stroju kosztuje 15 złotych. Pieniądze te będą wpłacane na konto Rady Rodziców (każdy wypożyczający otrzyma poświadczenie wpłaty) i będą stanowić pomoc przy realizacji celów Przedszkola Publicznego nr 16.
  2. Wypożyczony strój należy oddać w jak najkrótszym czasie.
  3. Zwracany strój musi być czysty, bez oznak użytkowania, w takim stanie, w jakim został wypożyczony.
  4. W razie nieoddania lub zniszczenia stroju, osoba wypożyczająca jest zobowiązana do finansowego rozliczenia się z Radą Rodziców po indywidualnym ustaleniu kwoty i sposobu rozliczenia.