DZIENNIK ELEKTRONICZNY – jak się zalogować?

Drodzy Rodzice i Opiekunowie przedszkolaków!

Poniżej przedstawiamy kolejne etapy pierwszego logowania się do dziennika elektronicznego:

• Potrzebny będzie adres e-mail. Jeżeli nie masz skrzynki z pocztą elektroniczną – musisz ją założyć i podać jej adres w przedszkolu.
  • Otwórz link, zamieszczony poniżej:
  • W prawym górnym rogu strony jest napis Zaloguj się. Naciśnij.
  • W nowym, otwartym, okienku kliknij Przywracanie dostępu do konta.
  • Wprowadź własny adres e-mail, który został podany w przedszkolu (na ten adres zostanie przesłany login i link aktywacyjny).
  • Otwórz link i utwórz własne hasło.

Do kolejnego zalogowania się do dziennika będzie potrzebny login otrzymany w e-mailu oraz, zapisane podczas pierwszego logowania, własne hasło.

Wychowawczynie prześlą Państwu indywidualne kody PIN dla każdego dziecka. Będą one potrzebne przy wchodzeniu i wychodzeniu dziecka do/z przedszkola. Kod (w czasie wejścia i wyjścia dziecka) zostanie wprowadzony do czytnika i w dzienniku elektronicznym zostanie wtedy odnotowana informacja o czasie pobytu dziecka w przedszkolu.