Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

11.01.2019r. najstarsze dzieci z naszego przedszkola – „Motylki”  i „Smerfy” – wzięły udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” w  Zespole Szkół Nr 1 w Skarżysku – Kamiennej. ZSP NR 1 od wielu lat uczestniczy w tej akcji, jesteśmy więc dumni, że nas zaproszono. Braliśmy udział w licytacji na rzecz  Orkiestry, a w przerwie „Smerfy” zaśpiewały piosenkę pt. „Pomysłowe hobby”. W takt melodii piosenki dzieci wymachiwały kolorowymi chustami, co bardzo spodobało się widowni i zaproszonym gościom.

Nasze przedszkole wylicytowało obraz motywujący do tego, by każdy dzień był dobry, a tym samym przyczyniliśmy się do zakupu sprzętu medycznego dla dzieci, które muszą leczyć się w szpitalach specjalistycznych.

Z całego serca życzymy, by ten sprzęt nigdy nie był Wam potrzebny. A tym, którym uratuje życie, życzymy, by zawsze byli zdrowi i szczęśliwi. I żeby za kilka lat sami mogli w styczniu nosić skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.