Czary – mary w przedszkolu

15.11.2018r. dzieci z naszego przedszkola obejrzały wspaniały spektakl iluzjonistyczny.  Czarodziej – pan Jędruś (Andrzej Janeczek, Studio Iluzji „Andro”, Kraków) pokazywał prawdziwe czary: różne przedmioty, które dzieci widziały, po chwili znikały magicznie, a potem pojawiały się znowu. Pan Czarodziej zaprosił do pomocy dzieci, które czarowały razem z nim.  W pewnej chwili czarowali wszyscy widzowie.

Na koniec Czarodziej poprosił o zapłatę, a ponieważ dzieci nie miały pieniążków – sam wyczarował monety, które były podobno ukryte za uszami i w noskach widzów. Tymi czarodziejskimi pieniążkami napełnił swoją magiczną lampę Alladyna.

Serdecznie dziękujemy panu Czarodziejowi za niezwykły spektakl, który dzieciom bardzo się podobał.