Brykamy w „Brykolandii”

Z okazji Dnia Chłopaka rodzice podarowali „Smerfom” dwie godziny zabawy w „Brykolandii”. Wybraliśmy się tam w poniedziałek 15.10.2018r. Bawili się nie tylko chłopcy, ale oni mieli prawo brykać dwa razy intensywniej, co też czynili z ochotą.

Dzieci bawiły się w sali z „piłeczkowym” labiryntem z przeszkodami, gdzie wspinały się, zjeżdżały i „tonęły” w basenie z kolorowymi kulkami.

W drugiej sali można było pobawić się „w dom”, „w przychodnię lekarską” czy też „w restaurację” w specjalnie do tego przystosowanych domkach.

Na korytarzu można było pograć w „piłkarzyki” albo pobawić się piłeczkami, które pokonywały tunele z plastikowych rurek.

Zmęczone zabawą dzieci popijały soki, przyniesione przez opiekunki, lub wodę mineralną dostarczoną przez organizatorów zabawy.

Następną atrakcją była dyskoteka. Z głośników płynęła muzyka, na dużym ekranie wyświetlano teledyski, na ścianach błyskały kolorowe lasery, a wszystko spowijał tajemniczy dym…

Po krótkim odpoczynku, dzieci szczęśliwe i wybrykane, wróciły na obiad do przedszkola.