NIEZAPOMINAJKA W PRZEDSZKOLU

To już tradycja, że w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji „Ogólnopolskiego Dnia Niezapominajki”.

Do wspólnych zabaw i przeżyć zachęcało nas hasło „Niezapominajka Ci powie jak szukać piękna w przyrodzie”.

Na ogłoszony przez przedszkole konkurs odpowiedziały przedszkolaki z całego miasta. Mail artyści godnie reprezentowali swoje placówki wykazując się niezwykłymi zdolnościami i umiejętnościami wokalnymi.

Całą oprawę artystyczną uatrakcyjnili swoimi występami absolwenci przedszkola: Marta Walczak- gra na skrzypcach, oraz Mateusz Nowek z partnerką w pokazie tańca towarzyskiego.

Cieszymy się, że mogliśmy podczas uroczystości propagować w tak atrakcyjny sposób treśći przyrodniczo-ekologiczne.