DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Dnia 29.05.2018r w naszym przedszkolu odbył się uroczysty Dzień Dziecka pod hasłem: „Dzień Królewski”. W tym dniu, każdy przedszkolak miał okazję poczuć się jak prawdziwy królewicz i królewna.

Uroczysty Dzień rozpoczął Królewski Korowód wokół przedszkola. Po powrocie do przedszkola czekała na przedszkolaków piękna sala balowa, na której odbyły się gry, zabawy i szalone tańce.

Innymi atrakcjami jakimi mogły cieszyć się dzieci były zajęcia plastyczne- dekorowanie koron, malowanie twarzy, foto-budka oraz przepyszny świąteczny podwieczorek.

Wszyscy świetnie się bawili i miło wspólnie spędzili czas 🙂

Dziękujemy Pani Ewie i Pani Zosi za trud i czas poświęcony na zorganizowanie tak pięknej i ważnej w życiu każdego dziecka uroczystości 🙂 liczymy, że już dziś mają Panie mnóstwo nowych pomysłów na kolejną tak świetną zabawę 🙂