Tydzień sportowy u „Słoneczek”

DSCN3384W dniach 25-29.05.2015 odbył się w grupie I ” Słoneczka” Tydzień Sportowy. Pierwszego dnia do przedszkola przybyli rodziców, którzy uczestniczyli w różnych konkurencjach sportowych wraz ze swoim dziećmi. Dzieci przechodziły przez tunel, rzucały piłką do kosza, oraz bawiły się kolorową chustą. Rodzice wykonywali wiatraczki i odszukiwali kolorowe koła. Następnego dnia dzieci udały się na salę gimnastyczną w szkole gdzie czekali na nich uczniowie gimnazjum ich opiekun.

Maluszki otoczone opieką uczniów brały udział we wszystkich konkurencjach: bieg z piłką, piłka w kole, celuj do bramki. Kolejny dzień dzieci spędziły na sali gimnastycznej gdzie miały okazję bawić się z wykorzystaniem m.in. miękkich klocków, piłek, materacy, piankowych elementów do ćwiczeń. Tydzień sportowy upłynął w miłej i wesołej a przede wszystkim sportowej atmosferze. Było mnóstwo zabawy i śmiechu.