Piknik Rodzinny w gr. III

DSC_0789Wycieczka „Kubusiów” do Gospodarstwa Agroturystycznego Państwa „Królów” w Brześciu połączona z Piknikiem Rodzinnym.

29 maja 2015 r dzieci z gr III wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyli w wycieczce do gospodarstwa Państwa Królów w Brześciu. Mogły okazję przejechać się autobusem MPK, samodzielnie skasować bilet, a potem z bliska zobaczyć a nawet pogłaskać zwierzęta domowe: konie, krowy, kozy, owce, kury itd., podziwiać piękne krajobrazy, plantacje borówki amerykańskiej, która o tej porze wyglądała bardzo dekoracyjnie, pokryta białym kwiatem.

Następnym etapem był piknik – z pieczeniem swojskiej kiełbaski, biesiadą i zabawami dzieci na gminnym placu zabaw. Pogoda dopisała, więc wszyscy bawili się wyśmienicie.

W naszym przedszkolu główną misją jest owocna współpraca z rodzicami. Są oni postrzegani jako partnerzy w pracy wychowawczo-dydaktycznej. Niezmiernie ważna jest twięc integracja rodzin i społeczności przedszkola. Dlatego niezmiernie cieszy fakt, że rodzice z wielką energią i zapałem włączyli się w przygotowanie pikniku.

Serdecznie dziękujemy rodzicom a szczególnie Państwu Ewelinie i Radosławowi Piwowarczyk za ogromny wkład i zaangażowanie w przygotowaniu tej wspaniałej imprezy.