Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków

WP_20150526_022Dnia 26.05.2015 na hali MCSiR odbył się Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków. Dziesięcioro dzieci z grupy ,,Tygrysków” reprezentowalo nasze przedszkole na tym turnieju. Przedszkolaki sumiennie podeszły do swojego zadania i jak prawdziwi sportowcy dużo trenowali przed zawodami pod kierunkiem swoich pań.

W dzień turnieju, ubrani w błękitne koszulki, pojawili się na hali gotowi do rywalizacji i uczciwej walki z dziećmi z innych przedszkoli. Wraz z naszymi przedszkolakami przybyli rodzice, dziadkowie by dopingować swoje pociechy, zagrzewać je do walki.

Po wielu konkurencjach, którym towarzyszyły pozytywne emocje i doping najbliższych ogłoszono wyniki. Dzieci z gr. IV zdobyły III miejsce. Odebrały zasłużone medale i Puchar dla Przedszkola. Zmęczone, ale z uśmiechem na ustach stawały do wspólnych fotografii.

Serdeczne dziękujemy Rodzicom za pomoc i doping podczas Turnieju.