Dzień Babci i Dziadka w grupie III

IMG_0598Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a „Dzień Babci i Dziadka” to najpiękniejsze chwile, w których obdarzani są szczególnymi dowodami miłości od swoich wnucząt.

W grupie III dzieci wspólnie ze swoją panią przygotowały na tę szczególną okazję program artystyczny który zaprezentowały we wtorek 20 stycznia.

Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły.
W formie wierszy złożyły swoim kochanym Dziadziusiom i Babciom serdeczne życzenia.
Wręczyły laurki i niespodzianki, a następnie zaprosiły na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Gościom towarzyszyła radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i seniorów.