Babciu, Dziadku bardzo Was kochamy

IMG_6670W piątek, 17 stycznia, w grupie IV odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Przedszkolaki swoim babciom i dziadkom przedstawiły jasełka oraz wiersze, piosenki i tańce o miłości do babci i dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Goście gromkimi brawami podziękowali dzieciom za występ. Następnie Pan Piotr Kramm przeczytał gościom wiersz J. Tuwima ” W aeroplanie”.

Po części artystyczne i wspólnym zdjęciu, wnuki złożyły swoim Babcią i Dziadkom życzenia, wręczyły upominki przygotowanymi własnoręcznie i zaprosiły na słodki poczęstunek. Na zakończenie dzieci zaprosiły babcie i dziadków do obejrzenia galerii pod tytułem „Anioły”. Dzieci były dumne z wystawy ponieważ aniołki wykonały wraz z rodzicami.

Uroczystość przygotowały panie nauczycielki z grupy IV Alicja Mazur i Grażyna Rokita.
W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy.