Wspólne zabawy z rodzicami – piknik rodzinny

DSCN7602Dnia 10 października 2013 w grupie IV „Przyjaciele Kubusia Puchatka” odbył się coroczny Piknik Rodzinny pod hasłem ” Bawimy się i czytamy z panią jesienią”. Celem Pikniku Rodzinnego była integracja społeczności przedszkola dzieci, rodziców, pracowników przedszkola, jak również innych członków rodzin (babcie, dziadkowie, rodzeństwo).

Impreza obfitowała w wiele atrakcji ( konkurencje sportowe dzieci i rodziców, zabawy przy muzyce, występ taneczny dzieci, konkurs mody ekologicznej, sprawdzian z wiedzy kulinarnej i inne).

Rodzice przebrali się w stroje i przedstawili dzieciom inscenizację wiersza J. Tuwima ” Rzepka” Radości było co niemiara.

Jak co roku pracownicy kuchni przedszkola przygotowali pyszne  kiełbaski z grilla.
Całe spotkanie przebiegło w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.